logo wifi
konektor RJ45
opticka vlakna


tel.

602 614 729
606 723 858

info%40ikostomlaty.net
Napište Nám!


Naše společnost poskytuje vysokorychlostní optické, metalické a bezdrátové připojení k internetu:


Internet a přenos všech Vašich dat za nejnižší ceny v regionu s možností přípojení na nejmodernější optickou, metalickou a bezdrátovou síť (ceník naleznete zde) s možností využití dalších datových služeb. Pro pásmo 2,4GHz platí rychlost až 16 Mbit, pro pásmo 5GHz se pohybujeme v rychlostech až 40 Mbit při nejprostupnějších technologiích a Optická či Metalická síť až 50 Mbit nebo dle individuálních potřeb zákazníka s možností budoucího přípojení až na 1 Gbit.

Rychlost připojení uživatelů je limitována vždy použitou přenosovou technologií! Na žádost zákazníka jsme schopni poskytnout vždy nejvyšší možnou propustnost v návaznosti na použitou technologii.

Podmínkou připojení k naší síti je přímá viditelnost na vysílače našeho přístupového bodu AP nebo dostupnost na naší optickou či metalickou síť ve Vašem bydlišti, firmě nebo na adrese, kde chcete naše služby využívat. O všem Vás rádi informujeme elektronicky na emailu nebo nám zavolejte na kontakt uvedený zde a osobně přijedeme k Vám zjistit možnost připojení.

Naše společnost je připojena přímo k páteřní optické síti a většina našich přípojných bodů AP je také připojena optickou sítí. Tím máme zajištěnu téměř neomezenou kapacitu na přenos Vašich dat. Bližší informace o možnostech připojení k Naší síti naleznete na odkazu Jak připojit k naší síti


Pozor velká změna ceníku a služeb od 1.10.2012!!! Pokud se stanete zákazníky naší společnosti, už nikdy nebudete muset kupovat zařízení, pokud morálně zestárne, nebo se prostě porouchá, vše je součástí služby a vy pouze zaplatíte platby dle Vami vybraného tarifu.

Poměr výkonu a ceny jsme nejlepší v lokalitě, pokud přejdete k Nám, máte možnost si připojení nezávisle vyzkoušet, kdykoli od smlouvy odstoupit, nemáme žádné závazky v trvání 12, či 24 měsíců.

Momentálně postupně měníme málo propustnou technologii za novější a to vše stávajícím zákazníkům zdarma a bez dalších poplatků, jako je tomu u jiných firem.

Přístup k síti není omezen časem ani množstvím přenesených dat.  S Naším připojením můžete bez problému surfovat na stránkách, používat služby IP telefonie VoIP, Skype apod., hrát hry (máme nejnižší možnou webovou odezvu) a používat širokou škálu multimediálních aplikací.


Pro připojení k Naší bezdrátové síti potřebujete HW Wifi s externí anténou (zařízení pro připojení), který Vám dodáme a namontujeme v ceně aktivace!!!


Připojení poskytujeme v lokalitách Kostomlaty nad Labem, Rozkoš, Lány, Hronětice, Kostomlátky, Doubrava, Kamenné zboží.Mapy pokrytí jednotlivých lokalit:

+